BDP TAXER dr Marian Madeja Sp. z o.o.

Nasze biuro należy do najstarszych i największych w Bytomiu i okolicy firm, których główny przedmiot działalności stanowi księgowość oraz doradztwo podatkowe. Dwudziestokilkuletnie doświadczenie, którym mogą pochwalić się nasi księgowi, współpraca z setkami firm różnych branż, mających siedziby w rejonach kilkunastu urzędów skarbowych Śląska, sukcesy przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, aktywność w środowisku zawodowym doradców podatkowych zaowocowały wypracowaniem wysokich standardów obsługi podatkowo-księgowej naszych klientów.

Nasz dwudziestokilkuosobowy zespół fachowców nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by w pełni sprostać wymaganiom klientów.

Jesteśmy bardzo dumni z zespołu, jaki tworzymy i dbamy o jego stabilność. Zmiany w naszym personelu są rzadkie, dużo zaangażowania wkładamy w proces rekrutacji nowych pracowników i ich rozwój. Dzięki temu dobrze się rozumiemy i lubimy ze sobą pracować.

Mimo że jesteśmy licznym zespołem, utrzymujemy bliski kontakt z klientami. Uzyskujemy to dzięki temu, że do poszczególnych firm wyznaczany jest jeden stały księgowy (lub księgowa) oraz sprawnej komunikacji wewnętrznej (doradca lub kierownik działu kontaktuje się z klientem w ważniejszych sprawach, dysponując pełnym rozpoznaniem sytuacji), biegłość w przesyłaniu danych różnymi technikami. Najwyżej jednak cenimy dobre kontakty osobiste – chętnie organizujemy i uczestniczymy w spotkaniach, zarówno w naszej siedzibie, jak i u klientów; bywa, że nawet krótka rozmowa przyspiesza znacznie sprawę i daje wymierne korzyści.

Obdarzając nas zaufaniem, przedsiębiorcy zyskują naszą nieustanną gotowość do pomocy, dobre pomysły i terminowość, a także odpowiedzialność finansową za rzetelność rozliczeń, gwarantowaną dodatkowo naszym ubezpieczeniem OC. Taxer to najlepszy zespół księgowych w Bytomiu.

Wysokość wynagrodzenia za naszą usługę ustalana jest w oparciu o rodzaj ewidencji, charakter działalności, ilość dokumentów (wprowadzanych ręcznie lub elektronicznie), ilość zatrudnionych osób.